Úspěch Mladých hasičů na dětské soutěži TFA (Upravené výsledky 5.2.2017)

Zdravím všechny

Včera se naši mladí hasiči zúčastnili ve Svratce soutěže TFA Children – Mladý železný hasič.
V náročné konkurenci sborů z Najdeku, Herálce, Křižánek, Svratky, Věcova, Kuklíku, Krásného, Nového Města na Moravě a celkové účasti cca 80 dětí se vůbec neztratili, ale bojovali jako lvi a získali medailové umístění ve svých kategoriích.

Kategorie kluci 6-8 let:
Kyncl Matyáš … 4. místo
Kyncl Pavel … 6. místo

Kategorie kluci 10-12 let:
Jagermann Vojtěch … 1. místo
Havel Filip … 2. místo

Kategorie děvčat:
Havlová Adéla … 3. místo
Škoda, že dívky byly spojeny do jedné kategorie kde dívky spolu soupeřily od 8-15 let protože jinak věřím že naše mladé Hasičky by ve svých kategoriích dosáhli také na medailová umístění. Stejně se ale nemají za co stydět protože o nich bylo vědět a v konkurenci 37.děvčat se umístili na krásných místech.
Buchtová Lucie … 10. místo
Šilerová Kamila … 14. místo
Hadačová Nikola … 24. místo
Kynclová Veronika … 28. místo
Kučerová Andrea … 34. místo

Děkuji všem mladým hasičům za jejich nadšení a poctivou přípravu, rodičům za trpělivost a za to, že s námi povzbuzovali naše borce a pořadatelům za výborně připravenou soutěž.
Roman

EDIT 5. 2. 2017:

Zdravím všechny kdo fandí našim mladým hasičům.
Když jsem Vás informoval o soutěži Mladý železný hasič ve Svratce tak jsem si malinko posteskl , že dívky nebyly rozděleny do stejných kategorii jako chlapci a že naše výsledky by byly ještě lepší. Pořadatelé nám zpětně poslali výsledky dívek rozdělených do jednotlivých kategorii, což nám přineslo další medailová umístění …

Kategorie dívek 6-8 let:
Nikola Hadačová … 3. místo

Kategorie dívek 8-10 let:
Kynclová Veronika … 6. místo
Kučerová Andrea … 8. místo

Kategorie dívek 10-12 let:
Lucie Buchtová … 1. místo
Kamila Šillerová … 2. místo

Kategorie dívek 12-15 let:
Havlová Adéla … 3. místo

Všem našim soutěžícím gratuluji a děkuji pořadatelům , že si dali práci a dívky nakonec rozdělili.Je to pro naše mladé hasiče velké povzbuzení.

Roman.