František Hegr uvízl v chomoutu .. :)

Jako by to bylo včera, když se ženil Lukáš Hufnagel a kdosi z přihlížejících u zátahu prohlásil:Taaaaak … a další na řadě je Franťák. Dne 1.9.2012 se toto proroctví naplnilo při obřadu v Chrasti a tak jsme mohli jednoho z vážených členů našeho sboru a bývalého velitele Fandu Hegra a jeho manželku Silvu doprovodit při prvních společných krůčcích v manželství.

Hodně štěstí, zdraví, lásky, tolerance a spoustu let prožitých ve společném životě přejí HASIČI Svratouch … 🙂

O tom, že když ze žení HASIČ, bývá to dost dřina a rozhodně nic nedostane zadarmo se můžete přesvědčit v následujícím videu … 🙂

S: Na závěr si dovolím malý tip – další pán na holení nejspíš bude opět z horního konce …. kdopak to asi bude ?? …  😉 🙂